7 Skutočných právd o Vašom šťastí

Autor: Jakub Balúch | 19.1.2017 o 20:52 | Karma článku: 4,59 | Prečítané:  249x

Nekonečná ríša plná šťastia, ktorá je v každom z nás a čaká iba na to, aby sme ju objavili naplno.  Tak objavujte a buďte šťastní. 

  1. Najväčšie objavenie je vo Vašom vnútri!

Uvedomte si jednu jedinú vec a to tú, že vo Vás sídli nekonečná moc. Šťastie vstúpi do Vášho života len čo sa naučíte dôverovať tejto vnútornej sile. Keď sa tomu podáte, tak čoskoro sa všetky Vaše sny splnia. Dôverujte a dostanete.

  1. Každý problém sa zdá zdolať!

Môžete zdolať akýkoľvek problém, každú slabosť a všetky starosti.  Splniť si všetky sny a túžby. Keď budete myslieť iba na pozitívne veci, tak sa začnú diať pozitívne veci. Verte, že starosť a strach je len Vaše presvedčenie, ktoré si vytvárate iba Vy!

  1. Musíte sa pre šťastie rozhodnúť!

Šťastie nie je nič iné ako dobrý zvyk. Nemr­hajte čas ana­ly­zo­va­ním a zva­žo­va­ním, či chcete byť šťastní, jednoducho choďte a buďte! Sústreďte sa a plne verte svo­jej intu­ícii a svojej vášni až kým neuspejete. Staň sa maj­strom vo svo­jom obore. Keď všetci smr­teľ­níci rela­xujú a bavia sa fotkami z výletov a párty, ty sa uč a zdo­ko­na­ľuj sa. Tré­nuj mozog a ľavú aj pravú hemi­sféru, aby si si mohol poru­šo­vať pra­vidlá a tvo­riť vlastne a nevídané.

  1. Ďakujte za všetko čo máte, aby sa z toho nestalo všetko čo Vám ostalo!

Jednoducho si povedzte, že dnes je deň, kedy sa rozhodujem pre šťastie! Deň kedy sa rozhodujem pre úspech. Napĺňajte týmito rozhodnutiami svoj život. S láskou a záujmom sa usmievajte na tento nádherný svet. Naj­lepší spô­sob, ako si vychut­nať svoj život naplno je dosiah­nuť jeden cieľ, a hneď nasle­do­vať ku ďalšiemu. Nezdr­žuj sa prí­liš dlho pri tabuli úspe­chov a nástenkách vízii, jediný spô­sob ako si naozaj vychut­nať jedlo, je byť hladný ;)

 

  1. Šťastie si za žiadne peniaze nekúpite!

Mať drahé veci je síce pekné, no musíte si uve­do­miť, že peniaze, pre­stíž či čokoľ­vek mimo Vás je prchavé a nestále. Je to stav mysle, ktorú si musíte uvedomiť. Tie materiálne veci, za ktorými sa tak veľmi naháňate aby ste očarili ľudí, ktorých ani nezaujímate. Nič Vás nepre­môže. Budete len ďalej posú­vať svoje osobné limity a pre­ko­ná­vať samých seba to mi verte!. Šťastie je režim riadiaci Vaše myšlienky a pocity.

  1. Na ceste ku šťastiu neexistuje žiadna prekážka

Je to tak. Vonkajšie veci nikdy nič nezmôžu. Dajte sa viesť tvorivým princípom, ktorý máte v sebe. Najšťastnejší budete, keď dáte zo seba len to najlepšie.  Majte dosta­tok seba­dô­very a rešpekt ku vlast­ným potre­bám, aby ste žili život podľa seba nie podľa iných. Keď je niečo vo Vašom živote nesprávne alebo sa Vám to nepáči, zmeňte to a okam­žite! Je to najlepšie riešenie. Ide iba o Vás.

 

  1. Odpúšťajte no nezabúdajte!

Nehovorí sa nadarmo:  „Odpúš­ťa­nie prospieva tvojmu emo­ci­onál­nemu zdra­viu a duchu psychickému ale aj fyzic­kému.” Vzdelaní, úspešní a hlavne šťastní ľudia a jedinci  nemajú miesto na to, aby so sebou ťahali zby­točnú duševnú ťarchu. Vedieť okam­žite a úplne odpus­tiť všetkým a hlavne tým, ktorí Vám kriv­dili. To ale nezna­mená zabud­núť. Múdri a úspešní ľudia sú pou­či­teľní z každej jednej prekážky.

 

Šťastie je to, čo od nás chce BOH, čo od nás chce tento nekonečný vesmír. Táto nekonečná ríša plná šťastia, ktorá je v každom z nás a čaká iba na to, aby sme ju objavili naplno J Tak objavujte a buďte šťastní  J

JB

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Opozícia neuspela, ministerka Matečná zostáva vo funkcii

Za vyslovenie nedôvery hlasovalo len 60 poslancov zo 134 prítomných.

SVET

Trump zrušil summit, čo bude ďalej? Štyri scenáre vývoja

Možné je všetko. Že sa nezmení prakticky nič, ale aj to, že vypukne vojna.

SVET

Minister Stropnický: Politiku ovládol kazisvet, odchádzam

Politici sa len tvária, že riešia problémy občanov, to ja neviem, hovorí.


Už ste čítali?