7 Skutočných právd o Vašom šťastí

Autor: Jakub Balúch | 19.1.2017 o 20:52 | Karma článku: 4,59 | Prečítané:  239x

Nekonečná ríša plná šťastia, ktorá je v každom z nás a čaká iba na to, aby sme ju objavili naplno.  Tak objavujte a buďte šťastní. 

  1. Najväčšie objavenie je vo Vašom vnútri!

Uvedomte si jednu jedinú vec a to tú, že vo Vás sídli nekonečná moc. Šťastie vstúpi do Vášho života len čo sa naučíte dôverovať tejto vnútornej sile. Keď sa tomu podáte, tak čoskoro sa všetky Vaše sny splnia. Dôverujte a dostanete.

  1. Každý problém sa zdá zdolať!

Môžete zdolať akýkoľvek problém, každú slabosť a všetky starosti.  Splniť si všetky sny a túžby. Keď budete myslieť iba na pozitívne veci, tak sa začnú diať pozitívne veci. Verte, že starosť a strach je len Vaše presvedčenie, ktoré si vytvárate iba Vy!

  1. Musíte sa pre šťastie rozhodnúť!

Šťastie nie je nič iné ako dobrý zvyk. Nemr­hajte čas ana­ly­zo­va­ním a zva­žo­va­ním, či chcete byť šťastní, jednoducho choďte a buďte! Sústreďte sa a plne verte svo­jej intu­ícii a svojej vášni až kým neuspejete. Staň sa maj­strom vo svo­jom obore. Keď všetci smr­teľ­níci rela­xujú a bavia sa fotkami z výletov a párty, ty sa uč a zdo­ko­na­ľuj sa. Tré­nuj mozog a ľavú aj pravú hemi­sféru, aby si si mohol poru­šo­vať pra­vidlá a tvo­riť vlastne a nevídané.

  1. Ďakujte za všetko čo máte, aby sa z toho nestalo všetko čo Vám ostalo!

Jednoducho si povedzte, že dnes je deň, kedy sa rozhodujem pre šťastie! Deň kedy sa rozhodujem pre úspech. Napĺňajte týmito rozhodnutiami svoj život. S láskou a záujmom sa usmievajte na tento nádherný svet. Naj­lepší spô­sob, ako si vychut­nať svoj život naplno je dosiah­nuť jeden cieľ, a hneď nasle­do­vať ku ďalšiemu. Nezdr­žuj sa prí­liš dlho pri tabuli úspe­chov a nástenkách vízii, jediný spô­sob ako si naozaj vychut­nať jedlo, je byť hladný ;)

 

  1. Šťastie si za žiadne peniaze nekúpite!

Mať drahé veci je síce pekné, no musíte si uve­do­miť, že peniaze, pre­stíž či čokoľ­vek mimo Vás je prchavé a nestále. Je to stav mysle, ktorú si musíte uvedomiť. Tie materiálne veci, za ktorými sa tak veľmi naháňate aby ste očarili ľudí, ktorých ani nezaujímate. Nič Vás nepre­môže. Budete len ďalej posú­vať svoje osobné limity a pre­ko­ná­vať samých seba to mi verte!. Šťastie je režim riadiaci Vaše myšlienky a pocity.

  1. Na ceste ku šťastiu neexistuje žiadna prekážka

Je to tak. Vonkajšie veci nikdy nič nezmôžu. Dajte sa viesť tvorivým princípom, ktorý máte v sebe. Najšťastnejší budete, keď dáte zo seba len to najlepšie.  Majte dosta­tok seba­dô­very a rešpekt ku vlast­ným potre­bám, aby ste žili život podľa seba nie podľa iných. Keď je niečo vo Vašom živote nesprávne alebo sa Vám to nepáči, zmeňte to a okam­žite! Je to najlepšie riešenie. Ide iba o Vás.

 

  1. Odpúšťajte no nezabúdajte!

Nehovorí sa nadarmo:  „Odpúš­ťa­nie prospieva tvojmu emo­ci­onál­nemu zdra­viu a duchu psychickému ale aj fyzic­kému.” Vzdelaní, úspešní a hlavne šťastní ľudia a jedinci  nemajú miesto na to, aby so sebou ťahali zby­točnú duševnú ťarchu. Vedieť okam­žite a úplne odpus­tiť všetkým a hlavne tým, ktorí Vám kriv­dili. To ale nezna­mená zabud­núť. Múdri a úspešní ľudia sú pou­či­teľní z každej jednej prekážky.

 

Šťastie je to, čo od nás chce BOH, čo od nás chce tento nekonečný vesmír. Táto nekonečná ríša plná šťastia, ktorá je v každom z nás a čaká iba na to, aby sme ju objavili naplno J Tak objavujte a buďte šťastní  J

JB

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Reportér rakúskej ORF: Prekvapilo ma toľko odvážnych Slovákov

Zahraniční reportéri spomínajú pre SME, čo zažili na Sviečkovej demonštrácii a po nej.

PÍŠE MARTIN HOJSÍK

Sólymos je bezmocný, príroda ani ľudia si to už nemôžu dovoliť

Minister nevyužíva ani nástroje, ktoré má k dispozícii.

PLUS

Slza pri oku, penis na čele? Čo znamenajú tetovania väzňov

Česká etnologička sa päť rokov stretávala s väzňami, aby objasnila mýty.


Už ste čítali?