Prečo som sa rozhodol stať sa súčasťou budúcnosti ešte dnes. 2 časť.

Autor: Jakub Balúch | 5.6.2016 o 20:17 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  186x

...ako sa to všetko skončilo? A ako som sa nakoniec rozhodol začať svoju profi cestu? Naplno a so všetkým čo vo mne je...

Isteže, prišli aj očakávané pretrasy od konkurencie. Boli sme označený za spoločnosť, ktorá má minimálnu šancu preraziť na slovenskom finančnom trhu. Ja som to však vnímal a videl úplne inak.

Prelom nastal v máji roku 2015. V tomto období som začal spolupracovať s kľúčovými osobnosťami v našej štruktúre. Vzájomná spolupráca nás viedla k zavedeniu systému, jasnej vízie a smerovania. Každý priložil ruku k dielu, aby sme dosiahli spoločný plán a výsledok spolupráce. Postupne sa k nám pripájali ľudia z finančného trhu, ktorí začali chápať našu víziu a to, čo chceme znamenať na finančnom poli. Nebojte sa byť sami sebou, neklamte a nezavádzajte nikoho, s kým chcete následne spolupracovať. Buďte úprimní a sľúbte len to, čo dokážete splniť. Verte mi, to všetko sa Vám v budúcnosti vyplatí. Hľadajte, hovorte ľuďom o príležitosti, stabilite ich príjmov, o vízií, ktorá je jedinečná a je len otázka času, kedy sa stane tou najúspešnejšou. 

Neprestávame pracovať a napredovať, však sme len na začiatku. Dnes, keď píšem tieto riadky, som prešiel krátku, avšak plnohodnotnú cestu plnú pádov, hádok, nastavení a inovovaných vecí. Netušil som, ako vybudovať nový pojem online sveta a už vôbec, ako som mal začať a zároveň sa stať  jedným z najlepších . Hlavnou prioritou bolo pre mňa začať. Ako povedal Dr. Martin Luther King: ,,Nebojte sa urobiť prvý krok k niečomu novému. Nemusíte vidieť celé schodisko, proste urobte prvý krok.“ 

Zaviedli sme systém práce na pravidelnej kontrole a podpore všetkých spolupracovníkov. Stretávame sa na pravidelných akciách, vďaka ktorých sa spoznávame a vzájomne si sprostredkovávame skúsenosti. Chodíme do prírody, bavíme sa, smejeme sa  spolu ako priatelia. Vytvárame jedného tímového ducha pre lepšie výsledky firmy.

Každý deň sa snažím vymyslieť niečo inovatívne, čo ma posunie vpred a dá mi pridanú hodnotu. Či už pre klientov, alebo pre nových kolegov.  Je toho naozaj veľa, v čom sa líšime a chcem, aby to všetci videli. Verím v to čo budujeme a snažíme sa byť najlepší. Naša spoločnosť nám dáva maximálnu podporu i priestor na rast aj realizáciu. 

Viem, možno si poviete, že tu píšem pekné veci, ale nie je to také jednoduché. Ja sa ale pýtam: keby to bolo jednoduché, robil by to každý? Je naozaj človek stále spokojný, aby sa nemusel posunúť a napredovať? Zaplatia vám dobré vzťahy s manažérom, alebo riaditeľom dom, auto, hypotéku, prípadne čokoľvek čo potrebujete? Dovolím si tvrdiť, že NIE. Pritom jediné čo treba zmeniť je postoj, chopiť sa príležitosti, ktorá práve klope na dvere. Ako som to spravil aj ja. A čo Vy? Neklope Vám náhodou príležitosť na dvere Vášho pracovného života? Príležitosť a jedinečnosť, pre ne som sa rozhodol ja.  Tak ako, sa rozhodnete vy?

Rozhodol som sa stať súčasťou budúcnosti ešte dnes. :)

Pekný večer Vám prajem

J.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Galkova kauza odpočúvania trvá roky, súdy ju nechcú riešiť

Obžaloba na bývalého šéfa Vojenského obranného spravodajstva Pavla Brychtu leží na súde od februára 2016. Najvyšší súd mu teraz prikázal konať.

KOMENTÁRE

Česi mieria do čiernej diery Európy. Všetko pre korunu

Je možné, že šanca ľahkého vstupu do eurozóny zmizne.


Už ste čítali?